RestaurantSupply.com is your trusted source for Curtis uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC-6295 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis WC-6295 15 Inch Electric Tank Complete 1600W Stainless Steel
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-6295 |
| Manufacturer Part # | WC-6295 |
| Height | 8" |
| Width | 15" |
| Depth | 21" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-6295 Tank Complete Pcgt4 1600w 120
