Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Curtis uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC-6282 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis WC-6282 10 Inch Dual Vol Tank Stainless Steel - OEM Liquid Management
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-6282 |
| Manufacturer Part # | WC-6282 |
| Height | 8.39" |
| Width | 9.9" |
| Depth | 15.9" |
| Weight | 6.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-6282 Tank Complete D500gt Dual Vol