Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Curtis uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC-62059 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis WC-62059 18 Inch Electric Tank Complete for Foodservice
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-62059 |
| Manufacturer Part # | WC-62059 |
| Height | 9" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-62059 Tank Complete Pcgt6 1600w 120
