Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Curtis uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC-56080 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis WC-56080 2.75 Inch Cap Lid for Commercial Foodservice Applications
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-56080 |
| Manufacturer Part # | WC-56080 |
| Height | 0.95" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 3.1" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-56080 Cap Lid
