Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Curtis cup lid and straw organizers and dispensers.
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC-56052-P cup lid and straw organizers and dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis WC-56052-P 6 Inch Lid Brew Thruassy Oval Foodservice Black
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-56052-P |
| Manufacturer Part # | WC-56052-P |
| Height | 1" |
| Width | 6" |
| Depth | 14.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-56052-P Lid Brew Thruassy Oval B Lack
