RestaurantSupply.com is your trusted source for Curtis cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC-4933 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis WC-4933 3.9 Inch Quick Release Gas Receptacle with Durable Metal
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-4933 |
| Manufacturer Part # | WC-4933 |
| Height | 0.85" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 10" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-4933 Receptacle Quick Release Gas S
