- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Curtis WC-4309 Washer #10 Diameter .20 Inch Stainless Steel Corrosion Resistant
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-4309 |
| Manufacturer Part # | WC-4309 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-4309 Washer #10 Flat Stai Nless Steel .20" Id X .4