Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Curtis cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC-39395 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis WC-39395 4.5 Inch Label Overlay OEM Dual Twin for Foodservice
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-39395 |
| Manufacturer Part # | WC-39395 |
| Height | 0.1" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 17" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-39395 Label Ucm Overlay Dual Twin 3
