- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Curtis WC-38471 4.75 Inch Label Front Tco Iced Tea for Beverage Dispenser
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-38471 |
| Manufacturer Part # | WC-38471 |
| Height | 0.35" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 9.9" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-38471 Label Front Tco Iced Tea Gene
