RestaurantSupply.com is your trusted source for Curtis uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC-37780 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis WC-37780 1.3 Inch Enlarged He Inlet Fitting for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-37780 |
| Manufacturer Part # | WC-37780 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 1.95" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-37780 Kit Fitting Inlet Enlarged He
