RestaurantSupply.com is your trusted source for Curtis uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC-37544 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis WC-37544 4.9 Inch Gem3if LED Sensor for Foodservice Automation
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-37544 |
| Manufacturer Part # | WC-37544 |
| Height | 0.55" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 6.6" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-37544 Kit Led Sensor Gem3if
