RestaurantSupply.com is your trusted source for Curtis uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC-37324 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis WC-37324 3.75 Inch OEM Label Kit 220V for Commercial Use
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-37324 |
| Manufacturer Part # | WC-37324 |
| Height | 2" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 8.75" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-37324 Kit Label Ucm 220v Tp/gem/ Ex
