RestaurantSupply.com is your trusted source for Curtis cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC-37283 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis WC-37283 3.4 Inch Stainless Steel Grinder Chute Assembly
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-37283 |
| Manufacturer Part # | WC-37283 |
| Height | 1.55" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 5.6" |
| Weight | 0.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-37283 Grinder Chute Assy Dhg/ilgd/sh Models
