RestaurantSupply.com is your trusted source for Curtis uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC-37155-101 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis WC-37155-101 15 Inch Drip Tray Assembly Stainless Steel with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-37155-101 |
| Manufacturer Part # | WC-37155-101 |
| Height | 2.3" |
| Width | 14.75" |
| Depth | 16.05" |
| Weight | 2.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-37155-101 Kit Drip Tray Assy Pcgt3
