RestaurantSupply.com is your trusted source for Curtis cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC-37123 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis WC-37123 7.4 Inch Electric Fan Extract with 29 Cfm Airflow
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-37123 |
| Manufacturer Part # | WC-37123 |
| Height | 4.8" |
| Width | 7.4" |
| Depth | 7.4" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-37123 Kit Fan Extract 120v 29 Cfm B
