Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Curtis aftermarket cold and frozen beverage dispensers.
- Engineered to match existing Curtis units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Curtis WC-37118 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis WC-37118 5 Inch Whipper Plate Set of Three Food-safe Polymer
| Fits with Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-37118 |
| Manufacturer Part # | WC-37118 |
| Height | 2" |
| Width | 5" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-37118 Whipper Plate (pk/3)
