RestaurantSupply.com is your trusted source for Curtis uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC-3710L uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis WC-3710L 3.15 Inch Handle Faucet Orange Decaf Long-lasting
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-3710L |
| Manufacturer Part # | WC-3710L |
| Height | 1.1" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 3.3" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-3710L Handle Faucet Orange Decaf Lo
