Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Curtis uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC-37014 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis WC-37014 3.2 Inch Electric OEM Whipper Motor Retrofit with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-37014 |
| Manufacturer Part # | WC-37014 |
| Height | 3.05" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 6.35" |
| Weight | 1.74 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-37014 Whipper Motor Retroft W/ Whpr Plt Pc/ck/hc