RestaurantSupply.com is your trusted source for Curtis uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC-3688 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis WC-3688 27 Inch Insulation Wrap to Minimize Heat Loss
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-3688 |
| Manufacturer Part # | WC-3688 |
| Height | 21.5" |
| Width | 27" |
| Depth | 27" |
| Weight | 2.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-3688 Insulation Wrap Pc 3/3d/4/4d
