Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Curtis WC-3647 1.35 Inch Brew Cone to Strain Coffee or Tea
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-3647 |
| Manufacturer Part # | WC-3647 |
| Height | 1.2" |
| Width | 1.35" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-3647 Strainer Bt 10 Brew Cone
