RestaurantSupply.com is your trusted source for Curtis uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC-3536 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis WC-3536 3/8 Inch Black Aluminum Support Leg for Equipment
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-3536 |
| Manufacturer Part # | WC-3536 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-3536 Leg 3/8 16 1 Black Appli Ance