Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Curtis uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC-3409-102 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis WC-3409-102 2.5 Inch Brew Cone Cap Open Brew Cgc Sanitary Seal
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-3409-102 |
| Manufacturer Part # | WC-3409-102 |
| Height | 1" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-3409-102 Brew Cone Cap Open Brew Cgc
