- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Curtis WC-3398-06 9 Inch Brew Cone Assembly Stainless Steel for Tea
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-3398-06 |
| Manufacturer Part # | WC-3398-06 |
| Height | 5.95" |
| Width | 9.4" |
| Depth | 10.05" |
| Weight | 1.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-3398-06 Brew Cone Assy Std Tea Non Me
