RestaurantSupply.com is your trusted source for Curtis cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC-3116 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis WC-3116 0.75 Inch OEM Valve Check with Ball and O-Ring Assembly
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-3116 |
| Manufacturer Part # | WC-3116 |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 1.1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-3116 Valve Check W/ball Oring Tlxg