RestaurantSupply.com is your trusted source for Curtis uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC-305 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis WC-305 1.2 Inch Width Power Block 85a 600v OEM
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-305 |
| Manufacturer Part # | WC-305 |
| Height | 1.2" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 1.7" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-305 Power Block 3 Sta 85a 600v
