Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Curtis cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC-2977K cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis WC-2977K 2.85 Inch OEM Sprayhead Metal for Fluid Distribution
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-2977K |
| Manufacturer Part # | WC-2977K |
| Height | 1.4" |
| Width | 2.85" |
| Depth | 3.15" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-2977K Fitting Sprayhead Mtl
