Additional Question? Ask an Expert
Waring/Qualheim WARWSB65 6.5 Inch Immersion Blender Stainless Steel 140 Quarts Durable
Waring/Qualheim  |  MFG #: WARWSB65  |  Item #: 1328179
Item: #1328179
Technical details
Manufacturer Waring/Qualheim
Model Number WARWSB65
Manufacturer Part # WARWSB65
Height 22.88"
Width 6.5"
Depth 12.5"
Weight 11.51 lbs
Hazardous False
Country of Origin China
Product Type OEM
About this item
Product Details
Waring/Qualheim WARWSB65 Immersion Blender Hd 140 Qt 18in Shaft
Customer reviews
AllPoints Waring/Qualheim