RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart VH922540-24A fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart VH922540-24A 31 Inch Backsplash Assembly with Stainless Steel Finish
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH922540-24A |
| Manufacturer Part # | VH922540-24A |
| Height | 10" |
| Width | 31" |
| Depth | 33" |
| Weight | 23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH922540-24A Backsplash Assy 24