- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart VH921537 3.5 Inch Bottom Door Seal for Refrigeration Units
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH921537 |
| Manufacturer Part # | VH921537 |
| Height | 1" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 28.05" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH921537 Bottom Door Seal