FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart VH913102-123 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart VH913102-123 OEM Filter Vessel to Suit Commercial Kitchens
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH913102-123 |
| Manufacturer Part # | VH913102-123 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 23.1 lbs |
| Weight | 23.1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH913102-123 I Filter Vessel Sucti On Tub