RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart VH857418-1 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart VH857418-1 11 Inch Harness Wiring Electric OEM Parts
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH857418-1 |
| Manufacturer Part # | VH857418-1 |
| Height | 7" |
| Width | 11" |
| Depth | 13" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH857418-1 Harness Element Wiring