RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart VH857386-2 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart VH857386-2 OEM Gas Valve with Harness for Commercial Appliances
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH857386-2 |
| Manufacturer Part # | VH857386-2 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH857386-2 Valve Aux Gas W/harness