- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart VH857322-1 9.45 Inch Friction Plate Durable Steel OEM Replacement
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH857322-1 |
| Manufacturer Part # | VH857322-1 |
| Height | 5.85" |
| Width | 9.45" |
| Depth | 10.05" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH857322-1 Kit Field Inst Friction Plate
