FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart VH855868-1 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart VH855868-1 11 Inch OEM Blower K60g for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH855868-1 |
| Manufacturer Part # | VH855868-1 |
| Height | 10.5" |
| Width | 11" |
| Depth | 12.45" |
| Weight | 6.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH855868-1 Blower K60g
