FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart floor model full size hot food display cases.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart VH854579-1 floor model full size hot food display cases
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart VH854579-1 33 Inch Wide Stainless Steel Lid Weld Pan 40 Gallon
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH854579-1 |
| Manufacturer Part # | VH854579-1 |
| Height | 4" |
| Width | 33" |
| Depth | 44" |
| Weight | 27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH854579-1 Lid Weld 40 Gal Braisin G Pan