- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart VH851800-00243 18 Inch Electric Heating Element 475 Watt
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH851800-00243 |
| Manufacturer Part # | VH851800-00243 |
| Height | 0.2" |
| Width | 18" |
| Depth | 23.45" |
| Weight | 0.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH851800-00243 Element 475 Watt 120v
