RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket commercial dishwashers.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart VH844516-24 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart VH844516-24 33 3/8 Inch Rack Wire with High-Grade Steel Finish
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH844516-24 |
| Manufacturer Part # | VH844516-24 |
| Height | 2.5" |
| Width | 13.75" |
| Depth | 33.5" |
| Weight | 7.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH844516-24 Width 33 3/8", 848 Mm, Depth 13", 330 Mm
