RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart VH760627-A fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart VH760627-A 18 Inch Pan Drip Switch Stainless Steel with 100 Unit Spray
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH760627-A |
| Manufacturer Part # | VH760627-A |
| Height | 7" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH760627-A Pan Drip S/w Spr 100