RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart VH723529-1 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart VH723529-1 Gas Harness Wiring for G Riddle Applications
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH723529-1 |
| Manufacturer Part # | VH723529-1 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH723529-1 Harness Wiring 60 Gas G Riddle