RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart VH719884 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart VH719884 6.35 Inch Caster Heavy Duty with Brake
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH719884 |
| Manufacturer Part # | VH719884 |
| Height | 4.3" |
| Width | 6.35" |
| Depth | 9.75" |
| Weight | 0.81 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH719884 5 Caster W/brake