RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart VH719370 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart VH719370 1/8 Inch Plug Hex Head Stainless Steel Plug for Foodservice
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH719370 |
| Manufacturer Part # | VH719370 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 0.6" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH719370 Plug 1/8 Stl Hex Head
