RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart VH719198-50 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart VH719198-50 3.95 Inch Orifice Gas Component Stainless Steel for Vulcan Hart
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH719198-50 |
| Manufacturer Part # | VH719198-50 |
| Height | 0.85" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 6.75" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH719198-50 Orifice Pro 7000 Elev