RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart VH714589 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart VH714589 2.75 Inch OEM Retaining Ring Corrosion Resistant Steel
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH714589 |
| Manufacturer Part # | VH714589 |
| Height | 0.25" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 3.85" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH714589 Retaining Ring
