RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket pizza pans.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart VH499168-3 pizza pans
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart VH499168-3 2 Inch Diameter Black Dial Control Jade Flat Down
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH499168-3 |
| Manufacturer Part # | VH499168-3 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH499168-3 2" Dia Black 3/16" D-stem Flat Down, Jade
