- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vulcan Hart VH498697 2.05 Inch D-stem Flat Up Off 150 to 450 Control Knob
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH498697 |
| Manufacturer Part # | VH498697 |
| Height | 1.3" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 2.6" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH498697 D-stem Flat Up Off-150-450
