RestaurantSupply.com is your trusted source for Vulcan Hart aftermarket commercial refrigeration parts and accessories.
- Engineered to match existing Vulcan Hart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Vulcan Hart VH430900-1-10 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart VH430900-1-10 36-1/16 Inch Refrigeration Gasket with Magnetic Dart
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH430900-1-10 |
| Manufacturer Part # | VH430900-1-10 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Weight | 0.25 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH430900-1-10 Refrigeration Gasket, Gasket Type 4-sided Magnetic Dart, Height 78-11/16" 1999 Mm, Type Refrigeration, Width 36-1/16" 916 Mm
