- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart VH428691-2 5.1 Inch Valve Solenoid Hot Oil Electric - Durable Brass
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH428691-2 |
| Manufacturer Part # | VH428691-2 |
| Height | 2.4" |
| Width | 5.1" |
| Depth | 7.4" |
| Weight | 1.89 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH428691-2 Valve Solenoid Hot Oil
