- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart VH427820-1 15 Inch Stainless Steel Overlay Panel for OEM Use
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH427820-1 |
| Manufacturer Part # | VH427820-1 |
| Height | 0.5" |
| Width | 14.7" |
| Depth | 17.25" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH427820-1 Overlay Cont. Pnl Solid St Vul