RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart VH426815-G1 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart VH426815-G1 11 Inch Plate Mounting Assembly Stainless Steel Durable
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH426815-G1 |
| Manufacturer Part # | VH426815-G1 |
| Height | 1.4" |
| Width | 11.65" |
| Depth | 15.95" |
| Weight | 0.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH426815-G1 Plate Mounting Assy 15. 5
