RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart floor model full size hot food display cases.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart VH425537-1 floor model full size hot food display cases
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart VH425537-1 Fuse Holder 2.9 Inch Electrical Component for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | VH425537-1 |
| Manufacturer Part # | VH425537-1 |
| Height | 1.4" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 7.9" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart VH425537-1 Fuse Holder (control Bo Ard)